Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 98 × 67 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | QL500D |
| Certification | EPA, CE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Professional Mowers |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Feature | 4-Stroke, Cordless, Single Cylinder |
| Cutting Width | 500m |
Instock
There are no reviews yet.