Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.157 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | COTTON, HPPE + Nylon +COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | willstar |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Color | Silver Gray |
| Size | Length 50 cm, palm width 10.5-12 cm. |
| Uses | kitchen, glass cutting, industrial anti-cutting, engraving, gardening, etc. |
| Feature1 | Heat-Resistant Arm Protection Gloves |
| Feature2 | Bite Resistant Safety Gloves |
| Feature3 | Labor Protection Gloves |
| Feature4 | Labor Protection Products Gloves |
Instock
There are no reviews yet.