Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Length | OPERA |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item: | bonsai gloves/gant de jardin |
| Advantage | Easy To Use |
| Claws Size | F 80 x 25mm/3.14*0.98'' |
| Fork Claws Gloves Size | 25 x 12 cm/9.84*4.72 |
| Material: | ABS + latex gloves |
Instock
There are no reviews yet.