Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.344 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gloves Length | Wrist |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | ROSWHEEL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Certification | none |
| Material: | Cowhide Leather |
| Length | Approx.33cm/12.99in, Approx.33cm/12.99in, Approx.33cm/12.99in |
Instock
There are no reviews yet.