Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Other, polyesterf aux leather velvet |
| Gloves Length | Elbow |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | Aleekit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product name | Gloves |
| Gross weight | 30g |
| Size | 20 12 3cm |
Instock
There are no reviews yet.