Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Upper Shell |
| Size | 63*32*13mm |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | M5 Screw Wrench |
| For Vehicle Type | Helicopters |
| Tool Supplies | Assembly Category |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | MOTOR |
| Upgrade Parts/Accessories | Other |
| RC Parts & Accs | Other |
| Material | Metal |
| Brand Name | jmt |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.