Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 3 cm |
| Form | 1/3 |
| BJD/SD Attribute | Suit |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Warning | No Frie |
| Dimensions | 17-18inch |
| Gender | Unisex |
| Model Number | JK070813 |
| Type | Accessories |
| Material | Plush |
| Brand Name | JufKzy |
| Recommend Age | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y, 18+ |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Doll Accessories |
| Name | 17-18 Inch Doll Clothes |
| Fidget toys | Pop it |
| Doll Accessories | Baby Doll |
| Kawaii accessories | Babyborn clothes |
| Bebe reborn | Fidget toys |
| Baby toys | American girl doll clothes |
| Ropa nenuco 42 cm | Doll house accessories |
Instock
There are no reviews yet.