Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 70 × 75 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Usage | SOIL |
| Model Number | 125 |
| Power Type | Petrol / Gas |
| No-Load Speed | 6000rpm |
| Engine Type | 2 stroke |
Instock
There are no reviews yet.