Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 35 cm |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LISM |
| Usage | SOIL |
| Model Number | Gas Engine Motor G45 |
| Power Type | Petrol / Gas |
| No-Load Speed | 6800rpm |
Instock
There are no reviews yet.