Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 17 × 30 cm |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | KOTUMY |
| Usage | SOIL |
| Power Type | AC Current |
| Load capacity: | 3300W |
| Rated voltage: | 220V |
| Rated frequency: | 50Hz |
Instock
There are no reviews yet.