Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 8 × 3 cm |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TELEHILL |
| Usage | SOIL |
| Model Number | Drill Bit |
| Power Type | DC Current |
| No-Load Speed | 2800rpm |
Instock
There are no reviews yet.