Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Screws |
| Technical parameters | value 2 |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | spare blades |
| For Vehicle Type | Helicopters |
| Tool Supplies | Other |
| Four-wheel Drive Attributes | Other |
| Remote Control Peripherals/Devices | Other |
| Upgrade Parts/Accessories | Other |
| RC Parts & Accs | Propellers |
| Material | Plastic |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Recommend Age | 6-12y |
| size | 9cm |
Instock
There are no reviews yet.