Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 48 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Usage | SOIL |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Product Name | Gasoline Tree Digging Machine |
| Engine type | two-stroke |
| Input power | 1250W |
| Fuel | 25:1 (gasoline: engine oil) |
| Hammer strike frequency | 1500 times/minute |
| Fuel tank capacity | 1.3L |
| Weight | 13kg |
Instock
There are no reviews yet.