Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Usage | SOIL |
| Model Number | Gasoline Digging Root Machine |
| Power Type | Petrol / Gas |
| No-Load Speed | 6800rpm |
Instock
There are no reviews yet.