Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 36 × 34 cm |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Usage | SOIL |
| Power Type | Petrol / Gas |
| No-Load Speed | 7000rpm |
| Model | Jh-55 |
| Material | Alloy Steel |
| Color | Red, Black |
| Power Source | Gasoline Powered |
| Starter System | Hand Pull Start |
| Engine Type | Air Cooling |
| Impact Frequency | 1700-2230BPM |
| Impact Energy | 25-50J |
Instock
There are no reviews yet.