Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 49 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | CNCEST |
| Usage | SOIL |
| Power Type | Petrol / Gas |
| No-Load Speed | 6500r/min |
| Engine Type | Single-cylinder Two-stroke |
| Material | Aluminum Alloy, Cast steel, Iron |
| Process | Painting, Integrated Forging |
| Spark Plug Type | BM9A |
| Starting System | Manual Starting |
| Rated Power | 1250W |
Instock
There are no reviews yet.