Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Screws |
| Size | 46MM |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | KPQ074 |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Tool Supplies | 716 Coreless Motor |
| Four-wheel Drive Attributes | Coreless Motor |
| Remote Control Peripherals/Devices | MOTOR |
| Upgrade Parts/Accessories | 46mm propeller |
| RC Parts & Accs | Batteries – LiPo |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | U-Angel-1988 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.