Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Metal |
| Body Material | Carbon Steel |
| Brand Name | nujouan |
| Origin | Mainland China |
| Material | 0.5mm spring steel wire |
| Installation hole distance | 25.4mm |
Instock
There are no reviews yet.