Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.504 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | ABS |
| Body Material | aluminum |
| Brand Name | Aleekit |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Aluminum, ABS, PP |
| Color | Silver and Green |
| Size | about 50×22.5x5cm |
| Package Included | 1 x weeder |
| Feature | Weed Killer |
| Feature1 | Weed Puller |
| Feature 2 | weed remover |
| Type | Long Handle Tool |
| Uses | Pry and remove thistle, dandelion, horse grass, duckweed, etc |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
| Shipment | Fast Shipping |
| Stock | Sufficient |
Instock
There are no reviews yet.