Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Screws |
| Size | 15x10x10cm |
| Technical parameters | KV1100 |
| Plastic Type | PC |
| Model Number | Hard tail wing |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | Servos |
| Upgrade Parts/Accessories | Frame |
| RC Parts & Accs | Servos |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 12+y, 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.