Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 42 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Body Material | aluminium alloy |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Model Number | GT01 |
| Primary Material | Steel Plate |
| Product Weight | 8.8 kg/19.4 lbs |
| Feature | Durable and Sturdy |
| Application | Garden |
Instock
There are no reviews yet.