Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Size | 63mm |
| Plastic Type | PC |
| Model Number | D63 |
| For Vehicle Type | Airplanes |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| RC Parts & Accs | Propellers |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SPARKHOBBY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.