Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 17 × 8 cm |
| Handle Material | Plastic |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | Toorise |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Size | 39 x 16 x 4.5 cm |
| Feature 1 | rake gardener, rake manual |
| Feature 2 | buy rake, live rake |
| Feature 3 | Garden Tool Sets |
| Feature 4 | 15.5 Inch |
| Feature 5 | 9 Teeth Rake |
| Feature 6 | Bonsai Tool |
Instock
There are no reviews yet.