Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.224 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | RUBBER |
| Body Material | Carbon Steel |
| Brand Name | Jinsla |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Wide shovel | size 30.5 X7.5cm |
| Weight | 129G |
| Support | Drop Shipping /Wholesale |
| Feaure 1 | Efficient Gardening Tool Seedling Transplant |
| Feaure 2 | Versatile For Various Gardening Tasks Grass Digging |
| Feaure 3 | Easy And Convenient To Use Loose Soil |
| Feature 1 | Heavy-duty Rubber Shovel |
| Feature 2 | Time-saving Rooting Device |
| Feature 3 | Premium Quality |
| Feature 4 | Highly Efficient |
| Feature 5 | Easy To Use Gardening Tool |
| Feature 6 | Digging Tool For Loose Soil |
| Feature 7 | Durable Gardening Equipment |
| Feature 8 | Outdoor Gardening Highly Recommended |
| Feature 9 | Gardening Trendy Gardening Tool |
Instock
There are no reviews yet.