Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Screws |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | 25A/35A/45A/60A/80A/120A/150A |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Remote Control Peripherals/Devices | ESC |
| Upgrade Parts/Accessories | Frame |
| RC Parts & Accs | Speed Controllers |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | SURPASS HOBBY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.