Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| Weight (KG) | 35 |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2022 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, Pump |
| Type | new |
| Use | Weeding machine |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Condition | New |
| Key Selling Points | Long Service Life |
| Model | js – 450 |
| Name | Weeder |
| Size | 1750*150*900mm |
| Net weight | 35kg |
| Speed | 2500 r/min |
| Capacity | 197 cc |
| Power type | Gasoline |
| Applicable object | all kinds of grassland |
| Applicable site | flat ground |
| Applicable field | Agriculture |
Instock
There are no reviews yet.