Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 111 × 111 × 111 cm |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | BSBL30 Brushless Pruning Scissors |
| Material | Nylon |
| Size | 29*11*7.2 |
| Weight | 1.39kg |
| Color | Blue |
| Cutting size | 30mm |
| Nominal Voltagev | 21V |
| Blade Material | SK5 Steel blade |
| Battery | 2000mA |
| Charging time | 1.5h |
Instock
There are no reviews yet.