Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 86 × 86 cm |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Grade | Industrial |
| Warranty | 1year |
| Handle Material | Soft Grip Plastic, Rubber, Plastic |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | ZHE |
| Material | SK5 |
| Finishing | Not Coated |
| Feature | Anti-Slip Grip, Folding |
| Products Name | Pruning Shear |
| Working time | 6-8hours |
| Cutting diameter | 30MM |
| Charge time | 2-2.5hours |
| Charger voltage | 110-220V |
| Battery weight | 21V-2AH/350G 21V-4AH/490G |
| Body weight | 812G |
| Package | 5pcs/10pcs |
Instock
There are no reviews yet.