Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Handle Material | Plastic |
| Body Material | Carbon Steel |
| Origin | Mainland China |
| Name | Art knife |
| Material | ABS |
| Size | 160x45mm |
Instock
There are no reviews yet.