Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Body Material | Carbon Steel |
| Origin | Mainland China |
| Grade | DIY |
| Warranty | 3 years |
| Application | Wood |
| Teeth per Inch | 6 |
| Blade Type | FIXED BLADE |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | guangdong, China |
| Brand Name | NEWMAN |
| Model Number | F5065 |
| Material | Steel |
| Blade Length | Various |
| Dimensions | 6" |
| Weight | 90g |
| Type | Junior Miter Box |
| Size | 6" |
| Aftersales | Yes |
| History | Over 10 Years |
| Net weight | 90g |
| Exhibition | Yes, Enquire to know more |
| Logo | Customization Available |
| Response Time | Within 24 Hours |
| OEM | Available |
| Factory | Yes |
Instock
There are no reviews yet.