Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Grade | Industrial |
| Warranty | other |
| Customized support | OEM |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Model Number | DC20V-HT02 |
| Scissor Type | DUAL |
| Length Of Blade | 550mm blade |
| Power Source | Battery |
Instock
There are no reviews yet.