Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.079 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 13 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | UYANGG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Material: | ABS |
| Color: | green |
| Size: | 9.5*13cm |
| has a | retractable blade design |
| Straight Edge Trimmer: | suitable for straight edge cutting |
| Use for Various Scenarios: | such as cabinets, table tops |
Instock
There are no reviews yet.