Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Quantity | 1 pcs |
| Is Electric | No battery |
| Wheelbase | Screws |
| Size | 32/64mm |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | for 1/10 RC Crawler Car Truck |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Assemblage |
| Upgrade Parts/Accessories | Light Lamp Bar |
| Material | Composite Material |
| Brand Name | AXSPEED |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| SKU | M008499 |
Instock
There are no reviews yet.