Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Material | Plastic |
| Color | as shown |
| Dropshipping Wholesale | support |
| Size | 6.5 12.5cm |
Instock
There are no reviews yet.