Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 6 cm |
| Is Electric | No battery |
| Wheelbase | Screws |
| Size | HBX 2996A 1/10 |
| Technical parameters | value 2 |
| Model Number | HBX 2996A 1/10 |
| For Vehicle Type | Cars |
| Tool Supplies | Assembled class |
| Four-wheel Drive Attributes | Shell/Chassis/Wing/Head |
| Remote Control Peripherals/Devices | Starter |
| Upgrade Parts/Accessories | Dog Bone |
| RC Parts & Accs | Connectors/Wiring |
| Material | Composite Material |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys |
Instock
There are no reviews yet.