Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.186 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 56JA13AC2100287 |
| Handle Material | aluminum |
| Application | Garden Rake |
| Head Material | High Carbon Steel + Wood |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Package Includes | :1Pcx5 Claws Clam Rake |
| Material | :High Carbon Steel + Wood |
| Color | Black |
| Size | :Approx.12.5x28x39cm/4.92×11.02×15.35inch |
| weight | 168g |
| name | Clam Rake |
| type | Rake Tools |
Instock
There are no reviews yet.