Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | J2FB13AC1902933 |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Iron |
| Color | Red |
| Size | Approx.26.5x13cm/10.41×5.1in |
Instock
There are no reviews yet.