Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 11 × 6 cm |
| Model Number | CY-SF13 |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product Size | 75.39" x 35.98" x 3.94"/1915 x 914 x 100 mm |
| Material | Aluminum Alloy |
| Net Weight | 3.53 lb/1.6 kg |
| Rake Head Size | 36.02" x 3.94" x 1.38"/915 x 100 x 35 mm |
| Number of Teeth | 37 teeth |
| Tooth Thickness | 0.14" / 3.5 mm |
| Tooth Length | 36" |
| Tooth Width | 0.17" |
| Handle Size | 1.09" x75"/ 27.8 x 1905 mm |
Instock
There are no reviews yet.