Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.322 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Leaf Claws, Leaf Claws |
| Handle Material | Plastic Handle |
| Application | Garden Rake, Garden Rake |
| Head Material | Plastic |
| Brand Name | VKTECH |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Certification | none, NONE |
| Leaf Claws | Leaf Grabbers |
| Handheld Leaf Rake | Yard Leaf Rake |
| Outdoor Leaf Trap | Garden Leaf Collector |
| Material | PP |
| Colour | Yellow |
| Size | 340 x 245 x 20mm/13.4 x 9.6 x 0.8inch |
Instock
There are no reviews yet.