Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 34.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 122 × 52 × 25 cm |
| Model Number | LJY1113 |
| Application | Farming Rake |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Main Material | Q235 |
| Quantity of Teeth | 69 |
| Teeth Thickness | 9 mm/0.35inch |
| Hitch Loop Diameter | 100mm/3.93 inches |
| Product Weight | 26.44 kg/58.29 lbs |
Instock
There are no reviews yet.