Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.574 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Multifunctional Spade & Shovel |
| Model Number | 50PB13AC1901258 |
| Application | Garden Shovel |
| Material | Other |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Size | Approx 30×5.3cm/12×2.1 in, Approx 30×5.3cm/12×2.1 in, Approx 30×5.3cm/12×2.1 in |
Instock
There are no reviews yet.