Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.348 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Multifunctional Spade & Shovel |
| Application | Camping Shovel |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Material | Iron |
| Packing | cloth bag |
| Size | length 415mm width 100mm height 100mm/16.34×3.94×3.94'' |
| Shovel | Garden Shovel |
| Garden Shovel Folding | Portable Shovel |
Instock
There are no reviews yet.