Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Multifunctional Spade & Shovel |
| Model Number | XX-02A |
| Application | Garden Shovel |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.