Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 31 × 39 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce, CE |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | EB260E leaf blower |
| Brand Name | LISM |
| Power Type | Petrol / Gas |
| name | EB260E Leaf blower |
| engine | 1E34FF |
| type | 2stroke, air cooled gasoline engine |
| displacement | 25.4cc |
| maximun engine power | 0.8kw/7500rpm |
| idle speed | 2800+-200rpm |
| Fuel tank capacity | 450ml |
Instock
There are no reviews yet.