Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 34 × 59 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce, CE |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Snow Blower EB750 |
| Brand Name | LISM |
| Power Type | Petrol / Gas |
| Color | Blue |
| Power | 2.1kw |
| Speed | 7500r/min |
| Air volume | 0.24m3/s |
| Displacement | 41.5cc |
| Fuel tank volume | 2.3L |
| Fuel | Mixed oil 25:1 |
| net weight | 8kg |
Instock
There are no reviews yet.