Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 36 × 54 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce, none |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | LH-990 Snow Blower Petrol |
| Brand Name | LISM |
| Power Type | Petrol / Gas |
| color | green |
Instock
There are no reviews yet.