Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 22 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS, SENCOE |
| Power Type | Electricity |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 6 month |
| Customized support | OEM, ODM |
| Place of Origin | Shandong, China |
| Power Source | Electric |
| Product Name | Electric Air Blower |
| Material | ABS Plastic + Rubber |
| Net Weight | 1.5Kg |
| Rated Power | 600W |
| No-Load Speed | 19000r/min |
| Max. Air Volume | 2.6m3/min |
| Max. Air Speed | 10m/s |
| Battery | 21V 2000mA |
| Usage | Leaf cleaner/Home/Car/Computer Dust Removal |
| MOQ | 8 PCS |
Instock
There are no reviews yet.