Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 25 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS, UPSPIRIT |
| Power Type | Electricity, Electricity |
| Grade | DIY, Industrial |
| Warranty | 6 months |
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Place of Origin | zhejiang |
| Model Number | HK-LB01 |
| Power Source | Electric |
| No Load Speed | 7000-15000r/min |
| Rated Voltage | 220V |
| Wind speed | 270km/h |
| Certification | GS, ce, EMC, EPA, GS |
Instock
There are no reviews yet.