Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 30 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | APDMCMS, ROBOTECH |
| Power Type | Electricity |
| Warranty | 2 years |
| Customized support | OEM, ODM |
| Rated Voltage | 120V/60HZ, 220V, 240V |
| Place of Origin | Gyeonggi-do, South Korea |
| Model Number | TB-105F |
| Application | Air Blower |
| Pressure | High Pressure |
| Power Source | Electric Blower |
Instock
There are no reviews yet.