Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 26 × 35 cm |
| Noise Level | 96dB |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce, CE |
| Motor type | Brushless |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | EB260 |
| Brand Name | LISM |
| Power Type | Petrol / Gas |
Instock
There are no reviews yet.